FİRMA

FİRMA DETAYI

  • Sektör : Su
  • Genel Müdür : Kahraman Kalyoncu
  • Lokasyon : İstanbul

Thermomed

Thermomed Medikal ve Analitik Cihazlar LTD. ŞTİ.

Thermomed ,işinizi geliştirmek ve hayatınızı kolaylaştırmak için  çözüm ortağınız

Thermomed medikal ve analitik alanda müşterilerinin iş ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek ve hayatlarını kolaylaştırmak misyonu ile çalışır. Ancak şirketimizin hizmet başarısında gerçek ölçütümüz size  sağladığımız ekipmanlar değildir.  Bizim için gerçek başarı, müşterilerimizin sorunlarını çözme ve onların yaşamlarını kolaylaştırma becerimizde saklıdır.

Odak noktamız müşterilerimizin yaşamını kolaylaştıracak her türlü ürünü ve çözümü geliştirmek, ürünlerin özellikleri hakkında uzmanlaşmak ve hizmet devamlılığını sağlamaktır.

Doğru zamanda doğru çözümler

Thermomed insan sağlığını doğrudan ya da dolaylı olarak etkileyen tüm sektörlerde doğru, bütünlüklü ve verimlilik üzerine kurulu çözümler sunmak üzere organize olmuştur. İş ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri, danışmanlık ve eğitimleri de içeren bir hizmet bütünlüğü ve iş ortaklığı anlayışı  çerçevesinde sunar.

Müşteri odaklılık

Müşterileri anlamak… Onların ihtiyaçları doğrultusunda gelişmek … Değişimi öngörmek ve onu kucaklamak… Analitik ve medikal cihazlar alanında uzun yıllara dayanan tecrübeleri bünyesinde buluşturan Thermomed’de  insan kaynağına yatırım ve “müşteri-odaklı” felsefe  bir arada olmanın temelini oluşturur.

Gerçek anlamda müşterilerle ortaklık anlayışı içinde çalışmanın, pek çok endüstrinin kendine has problemlerini çözebilmenin de  tek yol olduğunun bilinciyle çalışıyoruz.

Uluslararası münhasır iş ortaklıkları

Müşterilerimize bütünlüklü hizmet seçenekleri sunmak amacıyla dünyanın konularında en uzman firmaları ile münhasır işbirliklerini her geçen gün daha da geliştiriyoruz.

İnsana ve çevreye duyarlı çalışma etiği

Hizmetin gerçek ölçüsü, yerine getirme biçimidir. Thermomed yalnızca bugünün sorunlarını çözmekle yetinmez, yasalara saygılı, çevreye duyarlı ve sorumluluk sahibi bir kuruluş olarak yarının ihtiyaçlarına da uygun bir yapılanma içerisinde ve bu anlayış temelinde çalışır.

Şirket Sitesi

Grup Şirketleri