HABERLER
Etkinlikler 15 Haziran 2016
OSBÜK Çevre Zirvesine Katıldık

OSB’lerde çevresel uygulamalar ve yaşanan problemlerin çözümüne yönelik olarak OSBÜK (Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu) Yönetim Kurulu tarafından 26-28 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Bursa Crowne Plaza’da gerçekleştirilen  IV. Çevre Zirvesine Gümüş Sponsor olarak katıldık. 

Zirve sırasında standımızı ziyaret eden, atıksu arıtma teknolojileri ve yaşanan sorunların çözülmesine yönelik fikir alışverişi yaptığımız tüm sektör aktörlerine teşekkür ediyoruz. 


...

Çevre Bakanlığı 04 Kasım 2015
Ege Demir Radyasyon İzleme Sistemi Kurulumu

2015 Mayıs ayında İzmir Aliağa bölgesindeki Radyasyon Ölçüm ve Kontrol projemizi Sayın Ege Demir Fabrikaları giriş çıkış kontrol noktalarında başarı ile gerçekleştirdik.

...

Çevre Bakanlığı 04 Kasım 2015
BOTAŞ Sürekli Atıksu Analiz Sistemi (SAİS) Kurulumunu Tamamladık

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen, günlük atıksu arıtma kapsitesi 10.000m3 üzerindeki tesislerin çıkış sularının online izlenmesi projesi kapsamında kurulumunu yaptığımız (SAİS) Sürekli Atıksu İzleme Sistemi projemize bir yenisini daha ekledik. Bu başarılı projede müşterimiz (BOTAŞ) Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş.   Kurumuna ve tüm profesyonellerine bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz....

Çevre Bakanlığı 12 Ağustos 2015
We accomplished the AKSA Akrilik Sanayii A.Ş. Online Wastewater Monitoring System Installation Project.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yürütülen, günlük atıksu arıtma kapsitesi 10.000m3 üzerindeki tesislerin çıkış sularının online izlenmesi projesi kapsamında kurulumunu yaptığımız (SAİS) Sürekli Atıksu İzleme Sistemi projemize bir yenisini daha ekledik. Bu başarılı projede müşterimiz AKSA Akrilik Sanayii A.Ş.  Kurumuna ve tüm profesyonellerine bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz....

Online Ölçüm 28 Ağustos 2014
Karadenizde Alg Ölçüm Projemiz

“Sinop Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi’nde, Karadeniz’in fiziksel, kimyasal ve biyolojik özelliklerinin, balık avlanma stoklarının belirlenmesi amacıyla yapılacak çalışmalar için 2 laboratuvar içeren Türkiye’nin ilk yerli üretim araştırma gemisi 2013 yılında hizmete girmiştir.
...

Son Yazılar

Askıda Katı Madde (AKM) Nedir ve Nasıl Ölçülür?

Ceren ÇORBACIOĞLU


09 Kasım 2015
Türbidite / Bulanıklık Nedir ve NAsıl Ölçülür?

Ceren ÇORBACIOĞLU


09 Kasım 2015
Kompozit Numune Alımı Hakkında

Ceren ÇORBACIOĞLU


09 Kasım 2015
Tarımsal Sulama Sularının Kimyası

İbrahim Kaplan


18 Ağustos 2014
Alg ve Alg Sınıfları Hakkında

Özkan URAL


18 Ağustos 2014

Müşteri Yorumları

  • Boifilm Monitörleri Hakkında... (Serdar Kande)

Tüm Yorumlar